Lototurkiye

On Numara LOTO RADAR ®

Çekiliş Hafta Aralığı SeçinizSeçtiğiniz oyundaki topların çekiliş hafta aralığında adet ve süre olarak hangi alana yakın olduğunu ilgili grafik üzerinde inceleyebilirsiniz.

Sayfa ilk olarak karşınıza geldiğinde ilk çekilişten son çekilişe kadar topların adet ve süre olarak hangi alanda olduğu bu grafikte görülebilirsiniz.

İsteğinize göre hafta aralıklarını belirleyip daha kısa sürelerdeki oluşan grafiği ve topların yerleşiminin inceleyebilirsiniz.

Buna göre siz lotoscope veya lotomatriks gibi analizleri inceleyerek hangi gruplardan top seçmek istiyorsanız bu grafik üzerinden de seçiminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.ÖNEMLİ UYARI: LotoTurkiye Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "SANAL ORTAMDA OYNATILAN TALİH OYUNLARI HAKKINDA YÖNETMELİK" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bir sitedir.