Lototurkiye

On Numara LOTOQUEUE ®(Haftalık Grup Top Adede Göre Sıralama)

Top Seçiniz


On Numara 1 Nolu Topun 80 Haftalık Gruplanmış Çıkan Adedine Göre Sıra No
Seçtiğiniz oyundaki topların çekiliş hafta aralıklarındaki tekrar adetlerine göre sıralandığında kaçınsı sıralarda olduğunu bu grafikte inceleyebilirsiniz.

"Top Seçiniz" alanından ilgili şans oyununda hangi topun tekrar adedine göre hangi sıralarda yer aldığının grafiğini görmek için ilgilendiğiniz top numarasına basınız.

Örneğin : Sayısal Lotoda 41 nolu topu seçtiğinizde karşınıza gelen grafiği yorumlamak gerekirse; soldaki ilk nokta 44 ile belirlenmiş olarak gelecektir. Bu bize 41 nolu topun 1.çekiliş ile 49.çekiliş arasında çıkış adedine göre sıralanmış olan listede 44 puan yani en fazla çıkan 6.top olduğunu belirtmektedir. (49 puan en çok çıkan top, bir sonraki en çok çıkan 2.top 48 puan, bir sonraki en çok çıkan 3.sıradaki top 47 puan vs gibi). Böylece her gruplanmış hafta aralığında topun hangi sıralarda olduğu rahatlıkla görülmektedir. 41 nolu topun 2.noktası 47 olup ikinci 49 haftalık grupta bu sefer daha fazla adette çıkış yaptığı ve bir sonraki 3.nokta ise 25 olup bu seferki hafta aralığında neredeyse orta sıralarda yer aldığı görülmektedir.

Grafikteki yeşil alan ilgili şans oyununda topun çıkması gereken ortalama sıradan daha fazla olduğu alanı,kırmızı alan ise ortalama sıradan daha küçük adet alanını ifade etmektedir.

Grafikler üzerinde istediğiniz alanda mouse'unuzu kullanarak büyütme yapabilrsiniz.ÖNEMLİ UYARI: LotoTurkiye Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "SANAL ORTAMDA OYNATILAN TALİH OYUNLARI HAKKINDA YÖNETMELİK" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bir sitedir.