Lototurkiye

 • LotoLimit

  ON-NUMARA-SISAL Top Çıkış Süreleri

 • LotoDNA

  ON-NUMARA-SISAL Sonuçlarında Topların gruplu çıkış adetleri

 • LotoQueue

  ON-NUMARA-SISAL Sonuçlarında Topların tarihsel sıralaması

 • LotoRadar

  ON-NUMARA-SISAL Loto Radarı

 • LotoScope

  ON-NUMARA-SISAL Çıkış adedi ve Süresi Analizleri

 • LotoMatriks

  ON-NUMARA-SISAL Çıkış Adedi ve Süresi birlikte Analizleri

 • Loto List

  ON-NUMARA-SISAL Çıkış adedi ve süresi filtreleme

 • Loto List

  ON-NUMARA-SISAL Topun Çıkış Adedine Göre Trendi


BU SAYFADAKİ SEÇENEKLERİ KULLANARAK NELER YAPABİLİRSİNİZ

Topların belli bir çıkış ritmi varmı? Genelde kaç hafta çıkmadıktan sonra çıkarlar ?

"Lotolimit" sayfası size inceleyeceğiniz topun geçmişte kaç hafta gelmedikten sonra çıkış yaptığını grafik olarak gösterecektir. Bu sayede her topun kaç haftalık ritmlerle çıkışi yaptığını bir bakışta görebileceksiniz.

Devam

İlgilendiğim top mesela 10 çekilişte bir kaç adette çıkar ? Son durumu nedir?

İlgilendiğiniz top belli haftalık gruplar içinde belli adetlerde çıkar veya hiç çıkmaz. Bu çıkış oranını geçmişe doğru rahatlıkla "LotoDNA" sayfamızda görebilirsiniz.

Devam

İlgilendiğim top geçmişte adede göre sıralandığında nerede yer alıyordu?

Toplar belli dönemlerde belli adetlerde çıkarlar. Bu adetlere göre tüm toplar arasında sıralamada kaçıncı sırada yer alır, son çekilişlere göre son durum nedir diye merak ediyorsanız "Lotoqueue" sayfası tam size göre.

Devam

Kuponuma yazacağım top, adet ve zaman matriksine göre hangi bölüme yakın ?

Topları "Lotoradar" sayfasında zaman adet matriksine göre grafiğe koyduğumuzda bazı topların çok adet, az adet , yakın zamanda, uzun süredir gelmeyen alanlarına yakın olduğunu görebilir ve buna göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Devam

Çıkan toplar genelde çok çıkan toplardanmı, yoksa az çıkanlardanmı çıkar ?

Kuponumuza yazacağımız topları seçerken her zaman bir tereddüt içinde kalırız. Acaba çok çıkan toplardanmı yazsam yoksa az çıkan toplardanmı? Yoksa uzun süredir çıkmayan toplardan yazsam dahamı iyi olur ? İşte tüm bütün bu soruların cevabı "Lotoscope" sayfasında. Sayfada geçmişte çıkan toplar hangi gruptan kaç adette çıkıyordu rahatlıkla görebilrisiniz.

Devam

Çıkan toplarda adet ve zamana göre gruplama yaparsam, hangi grup daha şanslı olur?

Geçmişe baktığımızda çıkan topların adet ve zaman gruplarına göre oluşturulan gruplardan kaçar adette çıktığını "LotoMatriks" sayfasından görebileceksiniz. Bu sayede kuponuma çok çıkan ama uzun süredir çıkmamış top yazarsam geçmişte nasıl bir oranda gelmiş diye rahatlıkla bu sayfada göreceksiniz.

Devam

İstediğim zaman adet gruplarından top seçmek istiyorum. Nereden seçebilirim ?

Lotomatriks ve Lotoscope analizlerinden tespit yaptığınız gruplara göre oynamak istiyorsanız "Lotolist" sayfası sayesinde hangi topun hangi grupta olduğunu seçim yaparak görebilirsiniz.

Devam

İlgilendiğim top istatistiki normal değerden ne kadar sapıyor ?

Her top için belli bir çekilişte belli bir adette çıkış yapması değeri istatistiki olarak bellidir. Örneğin süper Loto da 54 top içinden 6 top seçilir. Buna göre 9 haftada bir bir topun çıkması istatistiki olarak beklenir bir olaydır. Ancak böyle bir mükemmel çekiliş olmadığı için toplar belli adetlerde belli zamanlarda gelirler. "Lototrend" grafiği bize topun istatistiki değerden ne kadar uzaklaştığını bize gösterir.

Devam


ÖNEMLİ UYARI: LotoTurkiye Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "SANAL ORTAMDA OYNATILAN TALİH OYUNLARI HAKKINDA YÖNETMELİK" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bir sitedir.