Lototurkiye

On Numara LOTODNA ® (Haftalık Gruplamada Top Çıkış Adetleri)

Top Seçiniz


1 NOLU TOP İÇİN GRUPLANACAK HAFTA SAYISI SEÇİNİZ :

On Numara 1 Nolu Topun 9 Haftalık Gruplardaki Çıkış Adedi
Seçtiğiniz oyundaki topların istediğiniz çekiliş hafta aralıklarındaki tekrar adetlerini bu grafikte inceleyebilirsiniz.

"Top Seçiniz" ve "x Haftalık Gruplarda" alanlarından ilgili şans oyununda hangi topun kaç haftalık gruplarda kaç defa çıktığının grafiğini görebilirsiniz.

Örneğin : Sayısal Lotoda 38 nolu topa ve 8 haftalık grup seçtiğinizde karşınıza gelen grafiği yorumlamak gerekirse; soldaki ilk nokta 1 ile belirlenmiş olarak gelecektir. Bu bize 38 nolu topun 1.çekiliş ile 8.çekiliş arasında 1 defa çıktığını belirtmektedir. Bir sonraki nokta ise 3 ile belirlenmiş olup 9.çekiliş ile 16.çekiliş arasında 3 defa çıktığını belirtmektedir. Grafikteki yeşil alan ilgili şans oyununda topun çıkması gereken ortalama adetten daha fazla olduğu alanı,kırmızı alan ise ortalama çıkış adedinden daha küçük adet alanını ifade etmektedir.

Grafikler üzerinde istediğiniz alanda mouse'unuzu kullanarak büyütme yapabilrsiniz.ÖNEMLİ UYARI: LotoTurkiye Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "SANAL ORTAMDA OYNATILAN TALİH OYUNLARI HAKKINDA YÖNETMELİK" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bir sitedir.