Lototurkiye
Loto oyunlarında istatistiki sonuçlara göre değerlendirilerek oluşturulan hazır sistemleri sizler için kazananlar kulübü başlığı altında oluşturduk.

Bu sistemler bir çok istatistiki rapordan yararlanılarak puanlama veya sıralama yöntemleri kullanılarak oluşturulan sistemleridir

Sistemlerin geriye doğru her hafta için tahminleri ve bu tahminleri sonucundaki başarı değerleri de "BAŞARI TABLOSU" sayfasından izlenebilir.

Tahmin sistemleri yaklaşık olarak tüm olasılıklara göre %0,5 ile %0,9 arasında bir adette tahmin sonucu üretmektedir. Bu sonuçlara "ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA İÇİN TAHMİNLER" sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İstenen adetteki tahmin sonuçlarını her kullanıcımıza sonuçlar içinden karışık olarak vermekteyiz. Bu sayede aynı tahmini görüp oynayacak kişi sayısının çok olmaması hedeflenmiştir.

Tahmin sistemleri tamamen istatistiki sonuçlara dayanılarak oluşturulduğu için kullanıcılarımıza herhangi bir şekilde kazanma garantisi , veya seçilen kolonların çıkmaması durumundaki parasal kayıplarının veya kazanabilecekleri parasal ödüllerin kendi şahışlarına ait olduğunu beyan ederiz.

Lototurkiye.com sitsinde yer alan tüm tahminlerin kopyalanması , basılı veya görsel medyada tekrar yayınlanması yasaktır.

Bu konudaki Sitemiz ile İlgili Yasal Uyarımızı Mutlaka Okuyunuz".

SAYISAL LOTO
SON TUTAN TAHMİNLERİ GÖSTER
SÜPER LOTO
SON TUTAN TAHMİNLERİ GÖSTER
ŞANS TOPU
SON TUTAN TAHMİNLERİ GÖSTER
ON NUMARA
SON TUTAN TAHMİNLERİ GÖSTER


ÖNEMLİ UYARI: LotoTurkiye Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "SANAL ORTAMDA OYNATILAN TALİH OYUNLARI HAKKINDA YÖNETMELİK" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bir sitedir.