Lototurkiye

Şans Topu ÇIKAN TOPLARIN GRUPLARI VE ADETLERİ

Çekiliş Hafta Aralığı Seçiniz
Sıralı Top Aralığı Seçiniz
Top Grup Aralığı Seçiniz (min 4)
GRUPLANMIŞ TOPLARDA ÇEKİLİŞLERDE ÇIKAN TOPLARIN ADETLERİ TOPLAMI
Gruplanmış ToplarÇekilişlerde Gruptan Çıkan
Top Adetleri Toplamı
Son Çekilişte Gruptan Kaç
Adet Çıktı
5792
6012
6091
2310Seçtiğiniz oyunda top numaralarını sıralı olarak gruplara ayırıp, bu gruplardan çıkan top adetlerini tarihsel olarak inceleyebilirsiniz. Sayfa ilk karşınıza geldiğinde bilgisayar size en uygun gruplamayı hazır getirecektir. Siz bu gruplanmayı değiştirmek isterseniz yukarıda sağ bölümde bulunan "Top Grup Aralığı Seçiniz" alanından istediğiniz grup sayısını belirleyebilirsiniz.

Karşınıza gelecek olan sonuçlarda dikkat edilmesi gereken konu; her gruptaki top sayısı aynı olmuyorsa genel oranlarda da aynı oranda bir sonuç çıkmamasının normal olduğudur.

Ayrıca bu istatistiki raporu yukarıdaki "Çekiliş Hafta Aralığı" alanından istediğiniz çekiliş haftaları arasında hesaplatabilirsiniz.

Yukarıda bulunan "Sıralı Top Seçiniz" alanı ise oluşturduğunuz bu raporun hangi sıralı top için almak istediğinizi belirlemenizi sağlar.

Örneğin: Sayısal Loto için çekilişlerde küçükten büyüğe sıralanmış olan toplara göre, 2. sıra ile 4.sıra arasında çıkan topların 7'li gruplar içinden kaçar adet geldiğini belirlemek için yukarıda bulunan filtre ayarlarında, "Sıralı Top Seçiniz" bölümünde 2-4 aralığı , "Top Grubu Seçiniz" bölümünde 7 seçmeniz yeterli, olacaktır.

Ayrıca yukarıda bulunan alt menüden ilgilendiğiniz gruplanmış aralıklarda geçmiş tarihlerde kaçar adet topların çıktığını inceleyebilirsiniz.ÖNEMLİ UYARI: LotoTurkiye Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "SANAL ORTAMDA OYNATILAN TALİH OYUNLARI HAKKINDA YÖNETMELİK" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bir sitedir.