Lototurkiye

Şans Topu SIRALI TOPLARDA ÇIKAN TOP ARALIKLARI

Çekiliş Hafta Aralığı Seçiniz
GENEL TABLO 1.Sıra 2.Sıra 3.Sıra 4.Sıra 5.Sıra
SIRALANMIŞ TOPLARDA EN BÜYÜKLER VE EN KÜÇÜKLER
SIRAEN KÜÇÜK
ÇIKAN TOP
EN BÜYÜK
ÇIKAN TOP

1.SIRADAKİ TOPLAR

2.SIRADAKİ TOPLAR

3.SIRADAKİ TOPLAR

4.SIRADAKİ TOPLAR

5.SIRADAKİ TOPLAR
Seçtiğiniz oyunda düşen topları en küçükten en büyüğe doğru sıraladığımızda oluşan 1.2.3.. gibi sıralara göre hangi sırada hangi numaralı topların çıktığını inceleyebilirsiniz.

Örneğin : Genel Tablo alanında sayısal loto oyununda 1.sırada 1 <> 30 değerlerini görüyorsanız; çekilişlerde sıralanmış olan toplarda 1.Sırada çıkan toplarda en küçük 1 ve en büyük 30 numaralı topun çıkmış olduğu anlaşılmaktadır.

1.Sıra veya diğer sıralarla ilgili detay raporu inceliyorsanız; ilgili sıradaki topların kaçar adette çıktığını bu grafiklerden inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bu istatistiki raporu yukarıdaki "Çekiliş Hafta Aralığı" alanından istediğiniz çekiliş haftaları arasında hesaplatabilirsiniz.ÖNEMLİ UYARI: LotoTurkiye Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "SANAL ORTAMDA OYNATILAN TALİH OYUNLARI HAKKINDA YÖNETMELİK" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bir sitedir.