Lototurkiye

 • Tekler-Çiftler-Top-Sıralı

  SANS-TOPU-SISAL Tekler-Çiftler-Top-Sıralı

 • Tekler-Çiftler-Top-Sıralı-Tarihsel

  SANS-TOPU-SISAL Tekler-Çiftler-Top-Sıralı-Tarihsel

 • Topların Aralıkları

  SANS-TOPU-SISAL Topların Aralıkları

 • Ardışık Gelen Toplar

  SANS-TOPU-SISAL Ardışık Gelen Toplar

 • Çıkan Topların Seri Büyüklüğü

  SANS-TOPU-SISAL Çıkan Topların Seri Büyüklüğü

 • Çıkan Topların Toplamları

  SANS-TOPU-SISAL Çıkan Topların Toplamları

 • Topların Çıkan Hafta ve Sırası

  SANS-TOPU-SISAL Topların Çıkan Hafta ve Sırası


BU SAYFADAKİ SEÇENEKLERİ KULLANARAK NELER YAPABİLİRSİNİZ

Çıkan topları sıraladığımda hangi sıradan daha çok tek sayılı top çıkıyor ?

Çıkan topları küçükten büyüğe sıraladığımızda hangi sırada tek-çift sayılı toplar çıkmış "Tekler-Çiftler Top Sırasına Göre Gruplar" sayfamızdan görebilirsiniz.

Devam

Acaba yazacağım toplarda 1. ve 2. topu tek sayılı seçersem şansım yüksek olurmu?

Kuponumuza yazacağımız toplardan 1. ve 2. topu (küçükten büyüğe göre sıralanmış) tek seçersem acaba geçmişteki şansı nasıl olmuş diye merak ediyorsanız "Tekler-Çiftler top sırasına göre tarihsel" sayfamızdan 1 ve 2 seçmeniz yeterli olacaktır.

Devam

Çıkan toplar hangi sayı aralıklarından çıkıyorlar?

Çekilişlerde çıkan topların sıralanmış sonuçlara baktığımızda belli sırada çıkan toplar için bazı yüksek adette çıkan topları görebilirsiniz. "Top Aralıkları" sayfamızda örneğin 6.sırada çıkan topların grafiksel sonucuna baktığımızda belli bir top aralığını seçerek ne kadar oranda şansı seçtiğimizi tespit edebileceksiniz.

Devam

Oynadığınız oyunda ardışık top yazarsam ne oranda şansım olur ?

Geçmişte yapılan tüm çekilişlerde çıkan toplardaki ardışıklara göre kuponunuzda kaç adet ardışık sayı bulundurduğunuzda geçmişe göre ne kadar şanslı olduğunuzu "ardışık toplar" sayfasında görebilirsiniz.

Devam

Sıralı toplarda toplar arasındaki farkların belli bir oranı varmı ?

Kupona sayı seçerken örneğin 1.top ile 3.top seçimizdeki sayı farkının geçmişteki çekilişlerde ne oranda çıkış gerçekleştirdiğini ve buna göre şans oranınızı "top farkları" sayfamızdan görebilirsiniz. Bu sayfadaki "Sıralı Top Aralığı Seçiniz" seçeneği ile istediğiniz sıradaki toplar arasındaki grafiği alabilirsiniz.

Devam

Sıralı toplarda çıkan topların sayı toplamları oranı nedir ?

Çıkan topların toplamı belli bir oranda olup olmadığını "Top Toplamları" sayfasından görebilirsiniz. Örneğin sayısal loto için "Sıralı Top Aralığı Seçiniz" seçeneğini 1-6 seçerseniz bunun anlamı 1.top ile 6.top dahil aradaki tüm topların sayı toplamlarının grafiğini görmek demektir. Karşınıza gelecek olan grafiktende rahatlıkla görüleceği üzere belli toplam aralığındaki şans oranları daha yüksek olmaktadır.

Devam

Sıralı toplarda 1.sırada çıkan toplar hangileri ve adetleri değişimleri ne ?

Sıralanmış toplarda belli bir sıradaki topun geçmişten son çekilişe kadar hangi toplardan geldiği ve ortalaması gibi detaylı grafikleri "Lotogrid" sayfamızda görebilirsiniz.

Devam


ÖNEMLİ UYARI: LotoTurkiye Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "SANAL ORTAMDA OYNATILAN TALİH OYUNLARI HAKKINDA YÖNETMELİK" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bir sitedir.