Lototurkiye

Süper Loto LOTO TREND

Top SeçimiHer Çekiliş İçin Geriye Doğru
60 Haftalık Sonuçlardan Hesapla

Seçtiğiniz oyundaki topların çıkış adetlerine göre zaman trend grafiğini inceleyebilirsiniz.

"Top Seçiniz" alanından ilgili şans oyununda hangi topun veya topların trend grafiğini görmek istiyorsanız o top numarasını seçip "SEÇİLEN TOPLARA GÖRE ÇIKIŞ TRENDİNİ GÖSTER" e basınız.

Örneğin : Sayısal Lotoda 1 nolu topa bastığınızda karşınıza gelen grafiği yorumlamak gerekirse; soldaki ilk çukur noktasında belirtilmiş olan 20 değerinin anlamı; 1 nolu top 20 hafta çıkmamış ve çıkmadığı her hafta için belli bir sapma geröekleştirmiş, ancak 21.haftadaki çekilişte çıkarak istatistiki adet olarak normale doğru dönmeye çalışmış olarak yorumluyoruz.

Grafikteki 0'ın üzerindeki yeşil alan topun ilk çekilişten itibaren istatistiki olarak gelmesi gereken adetten fazla geldiğini , 0'ın altındaki kırmızı alan ise düşük geldiği alanları ifade eder.Bir diğer önemli seçenek olan "Her Çekiliş İçin Geriye Doğru 60 Haftalık Sonuçlardan Hesapla" seçeneği ise yukarıdaki istatistiki hesaplamaların her çekiliş için sadece son 60 çekiliş içinden yapılmasını sağlar.

Her çekilişte son 60 değer alındığı için tüm çekilişler hareketli olarak hesaplandığı için çok uzun süreli eski çıkan değerler gözönüne alınmaz.

Buna göre top veya topların sapma bandı içinde nerelere kadar çıkış ve düşüş yaptıkları rahatlıkla grafik üzerinden görülebilir.

Grafikler üzerinde istediğiniz alanda mouse'unuzu kullanarak büyütme yapabilrsiniz.ÖNEMLİ UYARI: LotoTurkiye Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "SANAL ORTAMDA OYNATILAN TALİH OYUNLARI HAKKINDA YÖNETMELİK" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bir sitedir.