Lototurkiye

Süper Loto LOTO LIST

BİR ADET GRUBU SEÇİNİZ
BİR SÜRE GRUBU SEÇİNİZ
En Çok En Az Yakında UzaktaBu bölümde Lotomatriks ve Lotolist analizlerinin son hafta için hangi topları kapsadığını seçenekleri belirleyerek görebileceksiniz.

Üstte bulunan adet grubu ve zaman grubu seçeneklerinden her hangi bir tanesini veya iki tanesini seçebilirsiniz.

Sadece adet grubundan bir seçenek belirlerseniz ilgili gruba giren topları bilgisayar size listeleyecektir. Aynı anda süre grubundan da seçenek belirlerseniz bilgisayar size hem adet hemde süre grubunda yer alan topları listeleyecektir.

Eğer adet grubundan çok ve az seçeneğini aynı anda seçerseniz bilgisayar toplardan hiç birini size listelemeyecektir. Sebebi ise bir top aynı anda hem çok adette hemde az adette çıkan grubunda bulunamadığı içindir.ÖNEMLİ UYARI: LotoTurkiye Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "SANAL ORTAMDA OYNATILAN TALİH OYUNLARI HAKKINDA YÖNETMELİK" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bir sitedir.