Lototurkiye

Çılgın Sayısal Loto LOTOLIMIT ® (Top Gecikme Grafiği)

Top Seçiniz

Grafik üzerinde istediğiniz alanı mouse ile büyütebilir veya yandaki seçenekten istediğiniz son gün aralığında inceleme yapabilirsiniz.

Çılgın Sayısal Loto 63 Nolu Topun Gelmeme Hafta Sayısı
Seçtiğiniz oyundaki topların çıkış bekleme zamanını bu grafikte inceleyebilirsiniz.

"Top Seçiniz" alanından ilgili şans oyununda hangi topun çıkış bekleme grafiğini görmek istiyorsanız o top numarasına basınız.

Örneğin : Sayısal Lotoda 1 nolu topa bastığınızda karşınıza gelen grafiği yorumlamak gerekirse; soldaki ilk tepe noktasında belirtilmiş olan 20 değerinin anlamı; 1 nolu top 20 hafta çıkmamış ve 21.haftadaki çekilişte çıkmış olarak yorumluyoruz.

Buna göre 1 nolu topun tüm çekilişlerde en fazla kaçar hafta çıkmadığını inceleyebilirsiniz.

Grafikteki yeşil alan ilgili şans oyununda topun çıkması gereken ortalama süreden daha fazla gecikmiş olduğu alanı, sarı alan ortalama çıkış süresi yakınlarını, kırmızı alan ise ortalama çıkış süresinden kısa alanı ifade etmektedir.

Grafikler üzerinde istediğiniz alanda mouse'unuzu kullanarak büyütme yapabilrsiniz.ÖNEMLİ UYARI: LotoTurkiye Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "SANAL ORTAMDA OYNATILAN TALİH OYUNLARI HAKKINDA YÖNETMELİK" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bir sitedir.