Lototurkiye

  • Repeating

    SAYISAL-LOTO-SISAL Çekilişlerde Tekrar Eden Toplar ve adetleri

  • Son Çekilişlerde Tekrar Eden Toplar

    SAYISAL-LOTO-SISAL Son Çekilişlerde Tekrar Eden Toplar

  • Son Çekilişlerde Kendisini Tekrar Eden Toplar

    SAYISAL-LOTO-SISAL Son Çekilişlerde Kendisini Tekrar Eden Toplar


BU SAYFADAKİ SEÇENEKLERİ KULLANARAK NELER YAPABİLİRSİNİZ

Toplar kaç haftada bir geliyorlar? Son çekilişte ilgili topu inceleyebilirmiyim?

"Repeating" tablosu bize her topun kaç haftada bir geldiğini gösteren bir tablodur. Bu tabloda sarı alanlar topun çıkması durumundaki tekrarını bize rahatlıkla göstermektedir

Devam

Son çekilişteki toplar son kaç hafta içinde çıkan toplardan çıkıyor ?

Her çekilişte çıkan toplara baktığımızda bazılarının 2, bazılarının 6 hafta öncede çıkmış olduğunu görürüz. Örneğin son 8 hafta içinde çıkan toplardan kaç tanesi son çekilişte çıkıyor diye merak ediyorsanız "Son Çekilişlerde Tekrar Edenler" sayfası bunun cevabını bize veriyor. Siz isterseniz 8 istersenizde 5 hafta gibi kısıtlama verebilir ve buna göre topları son kısıtladığınız hafta içinden seçmeye özen gösterebilirsiniz.

Devam

Bazen çekilişlerde ara vermeden çıkan topları görürüz. Acaba bu olay kaç defa tekrar eder ?

Toplar bazen çekilişlerde ara vermeden çıkarlar. "Kendini Tekrar Eden Toplar" sayfası bize ilgili topun ara vermeden kaç defa çıkabildiğini bize göstermektedir. Bir top 3 hafta arka arkaya çıkabilirmi ? veya 4 ? Bunun cevabı bu analizde.

Devam


ÖNEMLİ UYARI: LotoTurkiye Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "SANAL ORTAMDA OYNATILAN TALİH OYUNLARI HAKKINDA YÖNETMELİK" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bir sitedir.