Lototurkiye

Çılgın Sayısal Loto Sonuçlarında Sıralanmış Toplar İçin Tekler/Çiftler

Çekiliş Haftası Seçiniz
Top Aralığı Seçiniz
Hesaplama İçin Ortalama Seçiniz
Sıralı Top Seçiniz

1.2.3.4.5.6.
TopTopTopTopTopTopLütfen En Az 1 Adet Sıralı Top Seçiniz
Seçtiğiniz oyunda düşen topları en küçükten en büyüğe doğru sıraladığımızda oluşan 1.2.3.. gibi sıralara göre hangi sırada tek ve çift sayılı topların gelmesinin birikimli olarak grafiğini inceleyebilirsiniz.

Karşınıza gelen grafikteki mavi çizgi ile belirlenen "Birikimli (Tek-Çift) adedi" seçtiğiniz sıralı top veya toplar için çıkan topların tek adedi toplamından çift adedi toplamının çıkartılması ile hesaplanmaktadır.

Örneğin : Siz çekilişlerde sıralanmış olan toplarda 2.Sırada çıkan toplarda geçmişte çıkanların tek-çift adetlerini incelemek istediğinizde ; "Sıralı Top Seçiniz" bölümünden 2.Top kısmını seçmeniz gerekmektedir. Bu seçeneği seçip karşınıza gelen grafikte oluşan mavi çizgideki bir noktada aldığınız değer örneğin 12 ise bu değer şunu ifade ediyordur: geçmişte çıkan tek sayılı top adetlerini toplayıp çift sayılı top adetlerini çıkarttığımızda 12 değerini bulmuş oluyoruz. Grafikte bu değerler her hafta için birikimli olarak izlenebilmektedir.

Ayrıca bu istatistiki raporu yukarıdaki "Çekiliş Hafta Aralığı" alanından istediğiniz çekiliş haftaları arasında hesaplatabilir, Top aralığını belirterek hangi toplar arasında rapor almak istediğinizi seçebilirsiniz.ÖNEMLİ UYARI: LotoTurkiye Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "SANAL ORTAMDA OYNATILAN TALİH OYUNLARI HAKKINDA YÖNETMELİK" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bir sitedir.