Lototurkiye

 • Tekler-Çiftler

  SAYISAL-LOTO-SISAL Tekler Çiftler

 • Tekler-Çiftler-Gruplar

  SAYISAL-LOTO-SISAL Tekler-Çiftler-Gruplar

 • Tekler-Çiftler-Tarihsel

  SAYISAL-LOTO-SISAL Tekler-Çiftler-Tarihsel

 • İlkler Sonlar

  SAYISAL-LOTO-SISAL İlkler Sonlar

 • Topların Çıktığı Gruplar

  SAYISAL-LOTO-SISAL Topların Çıktığı Gruplar


BU SAYFADAKİ SEÇENEKLERİ KULLANARAK NELER YAPABİLİRSİNİZ

Çıkan toplarda tekler ile çift sayıların belli bir oranı varmı ?

Çıkan toplardaki tek ve çift sayıların belli bir oranda çıkıp çıkmadığını tekler çiftler sayfamızdan görebilirsiniz.

Örneğin son 50 çekilişte tek top adedimi çok gelmiş çift top adedimi diye öğrenmek istiyorsanız; ilgili sayfada çekiliş hafta aralığını son 50 hafta için ayarlamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca isterseniz son 50 haftada 1 ile 10 sayılı toplar arasında bu oranı görmek istiyorsanız; "Top Aralığı Seçiniz" ayarını 1-10 yapmanız yeterlidir.

Devam

Çekiliş sonuçlarında kaç tek-kaç çift top geliyor ?

Çekiliş sonuçlarında gelen toplardan kaçı tek , kaçı çift geliyor diye merak ediyorsanız tekler çiftler grup dağılım sayfası size bu sonucu gösterecektir.

Örneğin kaç çekilişte 3 Tek-3 Çift geliyor ve tüm çekilişlerdeki oranı nedir bunu rahatlıkla grafik üzerinde görebilirsiniz.

Devam

Tek toplar ile çift toplar arasında belli bir denge varmı?

Tekler-Çiftler tarihsel bölümü size ilgili şans oyununda çıkan topların teklere ve çiftlere göre geçmişteki dengesini gösterecek ve ortalama alarak hangi grubun ortalama altında kaldığını rahatlıkla görebileceksiniz.

Devam

Çıkan toplar küçük sayılı toplardan mı geliyor ? Yoksa yüksek sayılı toplardan mı ?

Loto oyununda "ilkler-sonlar" sayfası size ilgili oyundaki topların küçükten büyüğe ortadan ikiye ayırıp size hangi bölümden daha çok topun geçmişte çıktığını göstermektedir. Örneğin Süper lotoda 1-27 ile 28-54 topları arasındaki bu oranı görebilirsiniz.

Devam

İsteğinize göre seçeceğiniz aralıklardan kaç adette top çıkıyor ?

İsteğinize göre belirleyeceğiniz sayı gruplarını (örneğin 7 lik gruplar, 8 lik gruplar gibi) seçerek ilgili şans oyununda bu gruplamalara göre kaçar adette topun çıktığını "Top Sayı Grupları" sayfamızdan görebilirsiniz.

Devam


ÖNEMLİ UYARI: LotoTurkiye Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "SANAL ORTAMDA OYNATILAN TALİH OYUNLARI HAKKINDA YÖNETMELİK" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bir sitedir.