Lototurkiye

 • Çekiliş Sonuçları

  SUPER-LOTO Çekiliş Sonuçları

 • Çekiliş Listeleri

  SUPER-LOTO Çekiliş Listeleri

 • Çekiliş Tabloları

  SUPER-LOTO Çekiliş Tabloları

 • Çekiliş Rekorları

  SUPER-LOTO Çekiliş Rekorları

 • Şanslı Şehirler

  SUPER-LOTO Şanslı Şehirler

 • Kazanç Tablosu

  SUPER-LOTO Kazanç Tablosu

 • Büyük İkramiye İsabet Eden Bayiler

  SUPER-LOTO Büyük İkramiye İsabet Eden Bayiler


BU SAYFADAKİ SEÇENEKLERİ KULLANARAK NELER YAPABİLİRSİNİZ

Seçeceğiniz topların geçmişte ne kadar kazandırdığını görebilirsiniz.

Kazanç Tablosu sayfasına girdiğinizde istediğiniz kadar topu belirleyip geçmişteki tüm çekilişlerdeki performansını görebilirsniz. İsterseniz oyunda çekilen top adedi kadar, isterseniz de daha fazlasını seçerek bu tabloyu oluşturabilirsiniz.

Devam

En son Loto çekiliş sonuçlarını görebilir ve istediğiniz tarihteki sonuçlara ulaşabilirsiniz.

En son çekilişe bastıktan sonra karşınıza sitemizde yayınlanan ilgili oyuna ait en son çekilişe ait sonuçları görebilirsiniz. Aynı sayfada istediğiniz tarihi seçerek veya önceki ve sonraki çekilişlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Devam

Oyunlarda kazanılan en yüksek ikramiye, en büyük devir gibi rekorların cevapları.

Çekiliş rekorlarında en büyük ödülden en küçük ödüle kadar en çok, en az dağıtılan En Yüksek, En Düşük, Devreden En Yüksek ikramiyeler ,En Çok Kazananlar Haftası, En Çok Toplam ikramiye Dağıtılan Hafta, En Az Toplam Para Dağıtılan Hafta gibi bir çok bilgiyi bulabilirsiniz.

Devam

Büyük ikramiyeyi hangi şehirde hangi semt kazanıyor ?

Şanslı şehirler uygulamamız size loto oyunlarında hangi şehirde hangi semtten büyük ikramiyelerin kazanıldığını göstermektedir. Bu sayede hangi şanslı şehrin semtinde oturanlar daha çok kazanmış diye görebilirsiniz. (Örneğin: ANKARA / ÇANKAYA gibi)

Devam


ÖNEMLİ UYARI: LotoTurkiye Sitesi Maliye Bakanlığınca yayımlanan "SANAL ORTAMDA OYNATILAN TALİH OYUNLARI HAKKINDA YÖNETMELİK" yönetmeliğe uygun yayın yapmaktadır. Sitemiz Sanal ortamda oyun oynatmamakta ve sanal ortamda oyun oynatan gerçek ve tüzel kişilerin ilan ve reklamlarını yayınlamamaktadır. Sitemiz loto sonuçlarının istatistiki olarak değerlendirildiği ücretsiz halka açık bir sitedir.